Anita LKósáné Csalah Anita mentálhigiénés szakember life coach tartott előadást a megbocsátásról és az elengedésről a Képes Géza Városi Könyvtárban.

Az érdeklődők ízelítőt kaphattak egy programból, melynek során a résztvevők megismerhetik az elengedés és az ego működése közötti összefüggéseket, az elengedés folyamatát. Választ kaphatnak arra, hogy az önismeret mélyítése segíti-e az elengedést.

ESC 7889

Aki szeretne jobban elmélyedni a témában, és szívesen részt venne a programon, jelentkezhet a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen.

Kedvcsinálónak itt olvashatók Kósáné Csalah Anita hívogató mondatai:

Egy délután a testi és lelki egészségedért!
Neked szól ez a bejegyzés, ha
- szeretnél kis csoportban (max.8 fő) olyan érdekes és szokatlan feladatokon töprengeni, ami megkönnyíti az elengedést,
- szívesen töltenél egy kis én-időt szép környezetben, elfogadó légkörben,
- nyitott vagy arra, hogy más nézőpontból is megismerd a lelki működésedet,
- szívesen ismersz meg új embereket,
- fontosnak tartod, hogy a lelki nyugalmadat erősítsd,
- most éppen nincs mit elengedned (de mindenkinek van), de az ezt segítő mentális technikát megismernéd.
Nagyon fontos, hogy a részvétel előzetes jelentkezéshez kötött! Árakról, kedvezményekről, részletekről a délután szakmai vezetője Kósáné Csalah Anita ad felvilágosítást. (30 2757298)
Ne feledd: a nyugalom tanulható! A lelki békédet te teremted!
Mátészalka, Képes Géza Városi Könyvtár
2022. június 3. péntek 13-19 óráig