logo szines kicsiAz elmúlt évben megszépült a könyvtár épülete. Az átadás után többen sajnálatukat fejezték ki, hogy a gyerekkönyvtárhoz vezető lépcsőház kimaradt, mostoha körülmények között lehet felmenni. A pályázat sajnos nem tette lehetővé, hogy belső felújítást is végezzünk.

Év elején Polgármester Úrral egyeztettünk, osztottunk-szoroztunk. Örömmel jelentem, hogy április 4-én megkezdődik a lépcsőház festése is.

Mint minden felújítás, ez is egy kis kellemetlenséggel jár. Az állványok között a gyerekkönyvtár nem lesz megközelíthető, de a földszinten meg tudjuk oldani, hogy a gyerekek ne maradjanak könyvek nélkül. Továbbra is várunk osztályokat, csoportokat, de most az olvasóteremben tudjuk őket fogadni.

A munka előreláthatólag 2-3 hétig tart.

Türelmeteket, türelmüket köszönjük!