logo szines kicsiJúnius 1.-től újra látogatható a könyvtár. Néhány fontos információ az intézmény szolgáltatásainak igénybevételéhez:

- A könyvtárak csak védettségi igazolvánnyal látogathatóak. (Személyi igazolvánnyal együtt érvényes!)
- 18 éven aluli, védettségi igazolvánnyal nem rendelkezők csak védettségi igazolvánnyal rendelkező felnőtt kísérővel látogathatják az intézményt. Aki nem tudja elkísérni a gyerekét, önkéntesek segítségével megoldjuk!
- Mivel nagyon sokáig nem voltunk nyitva, erre az évre regisztrációs díjat nem kérünk, csak az új beiratkozóktól!
- A kikölcsönzött könyveket folyamatosan hosszabbítottuk, nyitás után egy hónapig senkinek sem számolunk fel késedelmi díjat!
- A könyvtárban maszkot nem kötelező használni, mindenkinek a belátására bízzuk, hogy használja-e vagy sem.
- A 16-18 év közöttiek védettségi igazolvánnyal, önállóan használhatják a könyvtárat.