logo szines kicsiA 194/2021. (IV.26.) Kormányrendelet értelmében a négymilliomodik COVID-19 elleni oltóanyaggal történő védőoltás beadását követően nyithatnak a könyvtárak.

Biztosan sokan tudják, hogy könyvtárunk a lezárás ideje alatt megkezdte a felújítást, aminek a belső munkálatainak utolsó simításainál tartunk. Éppen ezért május közepéig még egy kis türelmet szeretnénk kérni Önöktől a személyes könyvtárlátogatásig.

Mindaddig a küszöbkölcsönzés lehetőségét biztosítjuk az olvasóink, különösen az érettségizők számára. A rendelet értelmében csak védettségi igazolvánnyal lesz majd látogatható az intézmény a nyitást követően, aminek meglétét a dolgozóink ellenőrizni fogják. Azért, hogy a felújítást követően biztonságos közösségi élmény legyen újra a könyvtárba járni, minden kedves olvasónkat kérjük, hogy – hozzánk, könyvtári dolgozókhoz hasonlóan – éljenek az oltás lehetőségével!

Könyvtárak és olvasók: összetartozunk! Tegyünk a biztonságos újraindításért!