logo FONTOSKedves Olvasóink! Tájékoztatjuk Önöket, hogy a legújabb járványügyi intézkedések miatt a mai naptól (2020. 11. 11.) intézményünk nem látogatható. A korábban kölcsönzött könyvek visszavételére nincs lehetőség, de a 11.11-12.11. közötti lejáratú határidőt automatikusan meghosszabbítjuk!

Továbbá várjuk elsősorban a tanulók tanulmányaikhoz nélkülözhetetlen szakirodalmi igényük leadását az alábbi elérhetőségek valamelyikén.
Tel.: 06/44/311-037

Az előzetes kérés alapján összeállított könyveket hétfőtől péntekig 9.00-10.00 valamint 14.00-15.00 óra közötti időpontban adjuk át a könyvtár főbejáratánál.
Megértésüket köszönjük!

Vigyázzunk egymásra, vigyázzunk magunkra!

A könyvtár munkatársai