logo FONTOSIntézményünk zavartalanul látogatható, de hogy ez így maradjon, kérjük, hogy a járványügyi intézkedéseket tartsák be!

Orrot, szájat takaró maszkot használjanak a könyvtár területén. Mi is így fogadjuk Önöket!

A bejáratnál és az épület minden részlegén kézfertőtlenítőt helyeztünk el, szíveskedjenek, használni.

Amennyiben bármilyen tünetet érez (felsőlégúti panasz, köhögés, láz, szaglás/ízlelés elvesztése stb) kérjük inkább ne jöjjenek. Ha szükséges telefonon, e-mailban, messengeren kérhetnek hosszabbítást.

Ne látogassa intézményünket, ha karanténba került személlyel érintkezet.

A visszahozott könyvek karanténba kerülnek, kérjük megértésüket, ha néhány napot várni kell rá.

Könyvkiválasztás során, és a rendezvényeinken is kérjük, tartsák be a másfél méteres távolságot.

Igyekezzenek a könyvtárban való tartózkodást 20 percre szűkíteni.

Nyitvatartásunk is változott, immár szombaton is várjuk önöket szeretettel!