Hírek

logo szines kicsiEbben az évben néhány szolgáltatásunk ára módosult. Hogy mely változás milyen mértékben érinti olvasóinkat, arról az alábbiakban tájékozódhatnak. Szolgáltatásainkról minden informánformáció megtalálható a Rólunk menüpontban.

EgyformakLA kamera pásztáz: a belvárosi lakásétterem luxusházibulijától, ahol a budapesti kulturális elit felvonul, a romkocsmanegyeden át a régmúltat újrajátszó filmsorozat forgatásáig. A dialógus az Angliából hazatért szabad szájú könyvkiadói jogásznő és a filmforgatáson szakértő labilis idegrendszerű történésznő között folyik.

logo kar webKönyvtárunk az alábbi rend szerint áll az olvasók rendelkezésére az ünnepek ideje alatt.

KaracsonyL

2018. december 15-én délelőtt tartottuk immár hagyománnyá vált ingyenes karácsonyi kézműves foglalkozásunkat.

foglalkozas LKedves szülők, kedves gyerekek! Idén is megtartjuk ingyenes karácsonyi kézműves foglalkozásunkat a gyermekkönyvtárban!

harsNovember 6-án 16 órakor mutatta be a Képes Géza könyvtárban Hárs Gábor a magyarországi vészkorszakot, családi történetein keresztül bemutató munkáját.

logo novKönyvtárunk az alábbi rend szerint áll az olvasók rendelkezésére az őszi szünetben.

logo 56Cseh Tamás, Bereményi Géza: Corvin köziek...

Ajánló

Egyformak